Shes tok ne Prishtin

Emri Kontaktues: Blerim | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 30.04.2017

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes tok ne Prishtin ne lagjen Kolovica e re Toka ka rrug te shtruar rrym dhe uij qmimi 4500€ deri ne 7000€ per nje ari nvaret nga vendi numri i tel +436606559969

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 5 =