shes toke

Publikuar: Nëntor 30, 2014 5:42 pm | Nga: gashi | Çmimi: 1100 | Tel.: 044 169 108

shes toke

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

pershendetje juve, shes toke ne mramor te prishtines ne hapsire prej 90 ari me mundesi te ndarjes ne parcela nga 5 deri ne 90 ari,toka eshte 13 min larg nga prishtina,ka pozit te mire dhe e pershtatshme per ndertim,çmimi varion nga hapsira, nga 1500 deri 1100 euro per ari,per me shume info mund te kontaktoni ne kete numer 044 169 108, jeni te mireseardhur,deri atehere ju pershendes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39