Shes tokë arë bujqësore zone bregetare

Publikuar: Shtator 9, 2014 12:51 pm | Nga: Agustin Miraka | Çmimi: 25 | Lagjja: Shtyllas Komuna Levan Fier Shqiperi | Tel.: 0682666140

Shes tokë arë bujqësore zone bregetare Shes tokë arë bujqësore zone bregetare

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier. Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte:
Toka me sipërfaqe 11000 m2 kushton 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem.Ka dalje në rrethrrutullimin qe lidh detin dhe Apollonin muzeun Arkologjik .
Janë me çertifikata pronësie të rregullta.
Nëse jeni të interesuar kontaktoni:
Cel 0682666140 [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39