SHES TROJE NE BREGDETIN SHQIPTAR

Publikuar: Shkurt 25, 2010 3:24 pm | Nga: Fatmir Nebija | Tel.: 0041764659288

SHES TROJE NE BREGDETIN SHQIPTAR

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHES TROJE NE QERRET TE DURRSIT, VENDE I CILI NDODHET 5 KM NGA QENDRA E DURRSIT E 2 KM NGA PLAZHI RINIA, KUFIZOHEN ME RRUGEN KRYSORE DHE JAN TE NDARA NGA 5 ARI ,DUKUMENTA TE RREGULLTA DHE PRONARI KOSOVAR. TEL…Tel. 0041764659288 e-mail:…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39