Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan

Emri Kontaktues: Abdyl Beqiri | Qyteti: Gjilan | Telefoni: 044 460 746 | Data e Publikimit: 27.10.2014

Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes troje ne lagjen Arberia ne Gjilan. Trojet gjendet pas ambulances,perballe gjamise,ka afer qendrat tregare:Etc,Interex dhe Fiva Fresh Store,gjithashtu edhe me afer e ka shkollen fillore “Abaz Ajeti”
Vendi eshte shume i pershtatshem per banim,per familje qe deshirojne te jetojne qete,larg zhurmes,larg pluhurit.
-Trojet posedojne kanalizim,rryme,etj.
Qmimi eshte sipas marreveshjes.
Ju faleminderit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 0 =