Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan

Publikuar: Tetor 27, 2014 2:59 pm | Nga: Abdyl Beqiri | Tel.: 044 460 746

Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan Shes troje ne lagjen “Arberia” ne Gjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes troje ne lagjen Arberia ne Gjilan. Trojet gjendet pas ambulances,perballe gjamise,ka afer qendrat tregare:Etc,Interex dhe Fiva Fresh Store,gjithashtu edhe me afer e ka shkollen fillore “Abaz Ajeti”
Vendi eshte shume i pershtatshem per banim,per familje qe deshirojne te jetojne qete,larg zhurmes,larg pluhurit.
-Trojet posedojne kanalizim,rryme,etj.
Qmimi eshte sipas marreveshjes.
Ju faleminderit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39