Shes truallin 6.47 Ari -Berrnice e eperme

Emri Kontaktues: Edi | Çmimi: 30000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +37744464421 | Data e Publikimit: 21.09.2017

Shes truallin 6.47 Ari -Berrnice e eperme

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet trualli me siperfaqe 647m2 (6.47ari) e pajisur me dokumentacion te rregullt ne emrin tim, shitja dhe perkthimi behet brenda dites.
Bleres serioz, cmim i arsyeshem

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 2 =