shes truallin ne magistralen podujve prishtine ne gllamnik

Publikuar: Mars 4, 2010 10:29 pm | Nga: rexhep | Çmimi: 3200 | Tel.: 044170139

shes truallin ne magistralen podujve prishtine ne gllamnik

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes truallin ne magjistralen podujeve prishtine ne gllamnik me siperfaqe prej 47 ari trualli eshte me ball ne magistralen me gjonsi ne magjistral prej 33metra e gjatsia nuk eshte matur.ko edhe udhe ne anen e poshtme ka ujin e ujsjellsit te batllaves dhe kanalizim dhe rryma ne truall shkolla fillore 100metra larg per meshum infrmata na kontaktoni ne kta numra 044170139 ose 004917677937924

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39