Shes truallin ne Veternik 5-35 ari

Emri Kontaktues: Eroll | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045547979 | Data e Publikimit: 31.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes truallin ne Veternik 500m larg gjykaters se re . Trualli posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte e parcelizuar.
Per informata me te hollsishme mund te kontaktoni ne numrin
045/547-979

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 3 =