Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine

Emri Kontaktues: Arian Idrizaj | Çmimi: 185000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 573 573 | Data e Publikimit: 25.06.2014

Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine Shes Urgjent Shtepine ne vendin me te mire ne veternik Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet “”URGJENT”” shtepia me 210 M² si dhe me 3.5 ari Truall ne vendin me te mire VETERNIK ” mbrapa REZONANCËS ” , me infrastrukture komplete si dhe shtepia eshte e perfunduar

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 1 =