Shes urgjentisht Banesë 70.4m2 me 100m2 terrasë,

Emri Kontaktues: Sami Kryeziu | Qyteti: Prizren | Telefoni: 049/218 268, 044/703 111 | Data e Publikimit: 01.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa prej 70.4m2 ka kete renditje dhe eshte e renovuar- sallon me 1 dhome se bashku, 1 dhome gjumi, kuzhina, shpajzi, banjo, koridori, 1 ballkon dhe terrasa. Banesa gjindet ne Prizren perballe Kfor-it Gjermane dhe eshte ndertim i vjeter.

Banesa prej 70.4m2 ka kete renditje dhe eshte e renovuar- sallon me 1 dhome se bashku, 1 dhome gjumi, kuzhina, shpajzi, banjo, koridori, 1 ballkon dhe terrasa

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 2 =