Shes urgjentisht banesen luksoze

Publikuar: Nëntor 6, 2014 12:35 pm | Nga: dini | Çmimi: 0000 | Tel.: 045890559

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes urgejntisht banesen luksoze ne Prishtin.Banesa ka :3 dhoma gjumi,sallon,dhom te pritjes,kuzhin,banjo,wc,3 shpajza,ballkon,2 koridora.Banesa gjendet shum afer qendres dhe shum larg zhurmes.Banesa ndodhet ne lagjen bregu i diellit 2.Afer saj ndodhet stacioni qendror i autobusve urban,shkolla fillore dhe institucine te tjera shkollore si universiteti privat Pjeter Budi,Iliria etj…Para saj ndodhet nje hapsire e jashtzakonshme parkimi dhe park i madh per rekreacion,Banesa shitet urgjentisht andaj edhe qmimi sipas marreveshjes dhe i volitshem.Ju presimm!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39