Shes urgjentisht shtepine

Publikuar: Dhjetor 23, 2013 8:56 pm | Nga: albion | Çmimi: 90000 | Tel.: 045 719 647

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet urgjentisht shtepia prapa Spitalit ne Ferizaj. Trualli eshte 4.09ari dhe ka ne afersi Qerdhen e Femijeve , Spitalin, Shkollen ekonomike dhe Qendren e Kultures(Ish-TMK)
Posedojme dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39