shes vw buben dhe opell kadett

Publikuar: Maj 2, 2010 11:52 pm | Nga: faton | Çmimi: 2600 | Tel.: 044 909 222

shes vw buben dhe opell kadett shes vw buben dhe opell kadett shes vw buben dhe opell kadett shes vw buben dhe opell kadett

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

buba o e vitit 1975 kurse kadeti 1977 dyt jon gjendje tregullt dyt jon ks dyve ju ak skadu regjistrimi boj edhe ndrrim me ndonje vetur tjeter..

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39