Shes VW Golf 2 1.6

Publikuar: Dhjetor 19, 2014 10:32 am | Nga: Adem | Çmimi: 1350 | Tel.: 044 408 510

Shes VW Golf 2 1.6 Shes VW Golf 2 1.6 Shes VW Golf 2 1.6 Shes VW Golf 2 1.6

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet VW GOLF 2 1.6 benzin, viti i prodhimit 1989 ,i reghistruar deri ne muajin e 6/2015, ngjyre e hirit metalike , 5 dyer, 5 shpejtesi, shiber, goma te reja M+S, servisim i plote dhe nderrim i vajit, motorrin ne gjrndje shume te mire,i ruajtur brenda dhe jashte, SHIH FOTOT .
KUSH E BLEN KA ME QENE I KNAQUN. *QMIMI I VOLITSHEM

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39