Shes zerim profesional per DJ & Live

Publikuar: Mars 16, 2017 10:44 pm | Nga: Arsim Shabani | Çmimi: 3500 | Tel.: +377 44 626 879

Shes zerim profesional per DJ & Live Shes zerim profesional per DJ & Live Shes zerim profesional per DJ & Live Shes zerim profesional per DJ & Live

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

2 Basbina 18″ 4 OHM JBL MPro Made in USA;
2 Satelita 15″ 8 OHM JBL MPro Made in USA;
2 Satelita 15″ 3 Sistem 500-1000 Watts;
2 Satelita 12″ 300 Watt – Te kombinuar. Kutiat Max, pjeset Ev;
1 Slave Behringer EP 4000-2×2000 Watts Made in USA;
Si dhe te gjitha kabllat e pajisjeve
(Te gjitha pajisjet jane ne gjendje te rregullt dhe te gatshme per pune)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39