SHESË MAKINA AKULLORE MARKA “CARPIGIANI”

Publikuar: Qershor 16, 2016 12:03 pm | Nga: ALBEN

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes një makinë qe prodhon akullore dhe një aparat pastorizator “CARPIGIANI”
MAKINA TE PA PERDORURA NE SHQIPERI!!!
Shes këto MAKINA sepse jam në migracion dhe nuk kam mundesi tI perdor nga jashte shtetit. Makinat ndodhen ne Lushnje.
Për më shumë informacion ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39