Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar

Publikuar: Mars 24, 2015 9:41 pm | Nga: istrefi istrefi | Tel.: 044271644

Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar Shesë shtepin dy katëshe ne vushtrri te mobiluar

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Përshkrim i sendit
Shtepia ka 4.8 ari toke duke perfshire edhe shtepine, Shtepia dy katshe me oborr dhe garzhde. Shtepia ne katin e pare ka sallon, kuzhinen, dhe wc. Ndersa ne katin e dyte ka tri dhoma gumi, banjon, verande mbi garazhde, dhe ballkon. Shtepia shitet e mobliume dhe ka nxemjen qendrore qe mund te perdoret me naft dhe me dru. Shtepia ka po edhe ashtu bunarin qe furnizon shtepine me uje gjate gjith kohes, . Shtepia gjendet ne Vushtrri, me saktesisht tek varrezat e qytetit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39