SHESIM BANESA NE LAGJEN MATI (PRISHTINE e Re)

Emri Kontaktues: Elisah Isufi | Çmimi: 00€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044544881 | Data e Publikimit: 23.04.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

TE GJITHA NE NJE VEND ….

THIRR TANI DHE PLOTESOJE DESHIREN DHE NEVOJEN TENDE.
SHITEN BANESAT NE LAGJE —- PRISHTINA E RE

KOMPLEKSI BANESOR PERBEHET NGA 350 BANESA DHE QENDER TREGTARE MBI 30.000 m2.
BANESAT NE KOMPLEKSIN JANE ME SIPERFAQE TE NDRYSHME – dhe ku ju mund te ORGANIZONI BANESEN SIPAS DESHIRES TUAJ , KU ARKITEKTI I KOMPANIS ESHHTE NE DISPOZICION TE JUAJIN , PO ASHTU JU MUND TI PERZGJEDHNI TE GJITHA MATERJALET , DUKE FILLUAR , nga GRANITI, LAMINATI, PARKETI , PLLAKAT , DHE STANITARIN

QENDRA TREGTARE POSEDON NJE KAPACITET SHUME TE MADHE TE PER OFRIMIN E SHERBIMEVE PER KOMPLEKSIN , KU JU MUND TE SHFRYTEZONI TE GJITHA .
WLLNES – ku pas nje dite te lodhshme ju mund te relaksoni veten me pishinen e qetesis
SAUNA – relaksim i trupit dhe knaqesi e deshiruar .
FITTNESS – per te gjith ata qe deshirojn sportin .
RESTORANTE – Per te gjithe ata qe deshirojn nje atomosfer familjare dhe qetesis .
SHOPING – Per te gjith ata qe e deshirojn moden dhe trendet
SUPERMARKETE – te gjitha nje vend .

Elisah ISUFI

Telefon ; 044 544 881
email ; [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 8 =