Shesim banesa nga 50m2 deri ne 103 m2

Publikuar: Qershor 17, 2010 11:06 am | Nga: NTN-MIRI-Prizren | Tel.: 044 622 030 , 049 800 477

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Prizreni ky qytet i bukur,ku natyra me kaq mjeshteri gershetoi,kulturen,traditen dhe historine.Aty ku ne po ndertojme ambjente sa me komode dhe relaksuse per te gjithe ju,me cmime teper te arsyshme.Jetesa eshte nje shije gjigante,qe mund te ndryshoje,ne po ndertojme ambjente madheshtore per ta permisuar menyren e jetes suaj.
Objekti Afaristo banesor eshte me leje ndertimi , ne toke private dhe ju garantojm Hipoteken.
Objekti Permban:
Hapesir banimi
Lokale afariste
Qerdhe per femije
Ashensore
Gjenerator kolektiv
Sistemin kablloren per TV
Kyqjen ne telefon dhe internet
Shkalle Levizese,
Parkingje Brenda dhe jasht objektit .
Objekti gjendet per ball qendres tregatare –Ben-Af,ne Prizren

e-mail. [email protected]
Lehte per tu gjetur,veshtir per tu harruar.N.T.N-Miri-Prizren.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39