Shesim Qenush/mace me porosi

Publikuar: Dhjetor 1, 2015 11:30 pm | Nga: ...... | Çmimi: 500 | Tel.: 045-595-232

Shesim Qenush/mace me porosi

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes qenush ose mace nga te gjitha llojet e racave sipas porosise Pervoje pasioni me se 25 vite, nder te paret mirem me ket pasion poashtut jap keshilla dhe trajnime profesionale per qenushet e juaj, Ju zgjedhni racen, beni pagesen une e perfundoj porosin, ku: Kelyshi/macja vjen, i pastruar nga parazitet mrenda edhe jasht, vaksinuar me vaksinen e pare, me chip i regjistruar me numer, me librez mjekesore dhe dokumentin/pedigren ku konfirmon dhe tregon prejardhjen e tij, nga nana e deri tek stergjyshet dhe prej linjes babes derit tek stergjysherit, kelyshet i zgjedhim vet ne vend ne menyre profesionale ku edhe vjen ne menyre profesionale dhe te pastert, kelyshat nuk jane te rendomt por Kualitet
Faleminderit 045 595 232

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39