SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES

Publikuar: Maj 25, 2014 4:01 pm | Nga: FATOS | Tel.: 049 89 89 67

SHESIM TROJE TE LIQENI I BATLLAVES

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

TROJET POSEDOJNE IFRASTRUKTURE RRUGE RRYME
QMIMET SILLEN SIPASE POZITES 1000 DERI 1900 DHE 3000 EURO
TROJET JANE PRJE 10 ARI 16 ARI DHE 2 HEKTER E 20 ARI
PO ASHTU BOJME NDRIME ME NDONJE VETURE TE RE

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39