shesim troje te liqeni i batllaves orllane

Publikuar: Shtator 1, 2014 3:50 pm | Nga: fatos hoxha | Tel.: 049 89 89 67

shesim troje te liqeni i  batllaves orllane shesim troje te liqeni i  batllaves orllane

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

TROJET POSEDOJNE RRYME RRUGE DOKUMENTACIONI I RREGULTE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM
QMIMI I TROJEVE 3 ARI DHE SHTEPIA E MOQME 5000 EURO PER ARI
10 ARI 2000 EURO PER ARI
16 ARI 3000 EURO PER ARI
2 HEKTER 25 ARI PER ARI 900 EURO

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39