shesim troje te liqeni i batllaves orllane

Emri Kontaktues: fatos hoxha | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049 89 89 67 | Data e Publikimit: 01.09.2014

shesim troje te liqeni i  batllaves orllane shesim troje te liqeni i  batllaves orllane

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

TROJET POSEDOJNE RRYME RRUGE DOKUMENTACIONI I RREGULTE PERKTHIMI I MENJEHERSHEM
QMIMI I TROJEVE 3 ARI DHE SHTEPIA E MOQME 5000 EURO PER ARI
10 ARI 2000 EURO PER ARI
16 ARI 3000 EURO PER ARI
2 HEKTER 25 ARI PER ARI 900 EURO

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 6 =