shite banesa ne dragodan

Emri Kontaktues: bedri | Çmimi: 00€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044520882 | Data e Publikimit: 28.03.2015

shite banesa ne dragodan shite banesa ne dragodan shite banesa ne dragodan shite banesa ne dragodan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Risi shitet banesa ne lagja “Areberia”rruga “Eduard Liri” ne Dragodan vetem per 850€ per meter2 banesa eshte ndertim I ri dhe eshte re dhe e mobiluar,dhe ka kuzhine te kompletuar.Banesa ka 70m2 ka1 dhom te ditete1dhom te fjetjes,kuzhine,Shpajz, banjo,dhe nje ballkon dhe eshte ne katin e tret.Te interesuarit luten qe te kontaktojne Zt Ferki Duraku ne:044520882 ose ne londer pronarin Bedri Duraku:00442076306526/00447813343477ne email [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 1 =