SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE

Emri Kontaktues: JUSUF | Çmimi: 77000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +447886187676 | Data e Publikimit: 29.05.2017

SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE SHITEN 4 ARI NE SOFALI PRISHTINE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITEN 4 ARI TRUALL NE SOFALI PRISHTINE MBRAPA ISH SHKOLLES NORMALE TASH UNIVERZITETI AMERIKAN ,VEND I QET DHE IDEAL PER BANIM ,DOKUMENTACIONI I RREGULLT.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 4 =