SHITEN BANESAT

Publikuar: Tetor 18, 2014 10:29 am | Nga: Edita | Tel.: +377 44 124 505

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitën 4 (katër banesa ) në kompleksin Dardha afër stacionit të Autobusave në Prishtinë , banesat Hyrja D3-Kati V me sipërfaqe 100.21m2 , Kati VI me sipërfaqe 100.21 m2 dhe Hyrja D2 Kati V me sipërfaqe 100.21m2 dhe Kati VI me sipërfaqe 100.21m2. Banesat posedojne leje ndertimi . Çmimi me marrëveshje
.
Banesa Hyrja D3 Kati V – ka këtë renditje : Koridori , Dhoma dites + kuzhina + trapezari , loxhe , dhome fjetje , banjo , toalet , gardërobe , dhome fjetjeje , loxhe . B15
Banesa Hyrja D3 Kati VI – ka ktë renditje : Koridori , Dhoma dites + kuzhina + trapezari , loxhe , dhome fjetje , banjo , toalet , gardërobe , dhome fjetjeje , loxhe . B18
Banesa Hyrja D2 Kati V – ka këtë renditje : Koridori , Dhoma dites + kuzhina + trapezari , loxhe , dhome fjetje , banjo , toalet , gardërobe , dhome fjetjeje , loxhe . B16
Banesa Hyrja D2 Kati VI – ka këtë renditje : Koridori , Dhoma dites + kuzhina + trapezari , loxhe , dhome fjetje , banjo , toalet , gardërobe , dhome fjetjeje , loxhe . B13
Numër kontaktues : 038 220 434 044 124 505 044 554 454

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39