SHITEN BANESAT EKSKLUZIVE-pranoj edhe vetur-NE LAGJEN MATI 1 me leje ndertuese rruga B Alko-impex

Publikuar: Janar 26, 2014 9:31 pm | Nga: SHEMI | Çmimi: 730 | Lagjja: MATI 1 RRUGA --B--alko-impex | Tel.: 045472008

SHITEN BANESAT EKSKLUZIVE-pranoj edhe vetur-NE LAGJEN MATI 1 me leje ndertuese rruga B Alko-impex

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

FILLOI SHITJA E BANESAVE ne lagjen —mati1—afer rruges —B-NE NDERTESEN ME EKSKLUZIVE DHE NDERTIMIN ME TE SIGURT NE VEND ME TE GJITHA MATERJALET DHE ME TE GJITHA DOKUMENTET NE RREGULL,NDERTIMI ESHTE ME LEJE NDERTIMI SI DHE TE GJITHA LEJET SI NDERTIMORE URBANISTIKE,ME PLANIN RREGULLUES.ESHTE NJE NDER NDERTIMET ME TE MIRA ME STANDARDE EUROPIANE POSEDON PLLAKAT NDERMJET KATEVE ME STANDARDE TE -EU- DMTH PLLAK ANTI AKUSTIKE DHE TERMIKE TE GJITHA MATERJALET JAN EXTRA TE PERDORURA DUKE FILLUAR NGA IZOLIMI I JASHTEM ME FASAD 8 CM DRITARET EXTRA 8.5CM .ME 3 MBROJTESE PARKING 2 KATE , NE SHTIJE JAN KETO BANESA 65..44 kati(3) dhe 60 m2 dhe 57m2 kati 4 me mundesi bashkimi gjithsej 117m2 me 3 dhoma gjumi+sallon me kuzhine+2 banjo+2 ballkona,si dhe banesen ne ndertim e siper ne objektin 2–65.44 m2 ne katin e 3 me qmim te volitshem,shiten nga pronari pa ndermjetesim tel & viber +37745472008
045472008

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39