Shiten dy banesa në Gjakovë

| Qyteti: Gjakovë | Telefoni: 044 817 310

Shiten dy banesa në Gjakovë, Lagja Blloku i Ri, tek tregu i gjelbërt.
Banesat gjenden në të njëjtin kat me siperfaqe 88m² dhe 60m². Të dy banesat posedojnë edhe nga 1 podrum në sipërfaqe prej 4m². Banesat gjinden në kompleksin e banesave që posedojnë infrastrukturë të mirë : hapsirë të gjelbëruar dhe për argëtim të fëmijëve, si dhe parking të veturave. Çmimi sipas marrëveshjes, banesat mund të shiten edhe të mobiluara.
Për më shumë informata pariqtuni në nr. tel 044 817 310 apo në Adresën Rr. “Yll Morina” – Hyrja VIII nr. 18 dhe 20

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 8 =