SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE

Publikuar: Gusht 31, 2014 5:42 pm | Nga: Krenar Krasniqi | Çmimi: 300000 | Tel.: 044 52 53 54

SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten shtepite komplet te mobiluara me gjithe truall ne gjendje shume te mire. Trualli me siperfaqe prej 6 ari.
Trualli i ka dy shtepi, njere nje kateshe me dimensione 10m me 10 m dhe tjetra dy kateshe me dimensione 18m me 8m. Shtepia dy kateshe mund te shfrytezohet edhe si shtepi me dy hyrje. Dokumentacioni i pronesise eshte gjithcka ne rregull. Presim bleres serioz.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39