SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE

Emri Kontaktues: Krenar Krasniqi | Çmimi: 300000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 52 53 54 | Data e Publikimit: 31.08.2014

SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE SHITEN DY SHTEPI ME 6 ARI TRUALL NE PRISHTINE

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten shtepite komplet te mobiluara me gjithe truall ne gjendje shume te mire. Trualli me siperfaqe prej 6 ari.
Trualli i ka dy shtepi, njere nje kateshe me dimensione 10m me 10 m dhe tjetra dy kateshe me dimensione 18m me 8m. Shtepia dy kateshe mund te shfrytezohet edhe si shtepi me dy hyrje. Dokumentacioni i pronesise eshte gjithcka ne rregull. Presim bleres serioz.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 0 =