Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt

Publikuar: Gusht 21, 2014 3:22 pm | Nga: Mexhit Rexhepi | Tel.: 044 224 210

Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten 2 shtepi te gatshme per banim, njera me siperfaqe 200 m2 ndersa tjetra me 80 m2 + bodrum, me 8.60 ari oborr, shtepit gjenden ne rrugen “Sadik Bega” nr.6 ne qender te Ferizajt afer xhamis se madhe. E pershtatshme edhe per ndertimin e banesav kolektive, posedon komplet infrastrukturen percjellse + dy puse me uj te bollshem, qe gjenden mbi lumin Nerodimka qe nuk rezikohen nga vershimet. ka dalje ne dy rrug. per informata kontaktoni: 044.224 210 dhe 044 767 095, qmimi sipas marrveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39