Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt

Emri Kontaktues: Mexhit Rexhepi | Qyteti: Ferizaj | Telefoni: 044 224 210 | Data e Publikimit: 21.08.2014

Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt Shiten dy shtepi ne qender te Ferizajt

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten 2 shtepi te gatshme per banim, njera me siperfaqe 200 m2 ndersa tjetra me 80 m2 + bodrum, me 8.60 ari oborr, shtepit gjenden ne rrugen “Sadik Bega” nr.6 ne qender te Ferizajt afer xhamis se madhe. E pershtatshme edhe per ndertimin e banesav kolektive, posedon komplet infrastrukturen percjellse + dy puse me uj te bollshem, qe gjenden mbi lumin Nerodimka qe nuk rezikohen nga vershimet. ka dalje ne dy rrug. per informata kontaktoni: 044.224 210 dhe 044 767 095, qmimi sipas marrveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 5 =