Shiten mobilet

Emri Kontaktues: Dardan | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 128 268 , 044 467 135 | Data e Publikimit: 06.09.2010

Shiten mobilet Shiten mobilet Shiten mobilet

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Garnitur Lesna 3 ,2,1 ulese , materiali mikrofiber
Mobile per sallon dhe dhome te pritjes

Cmimi i arsyeshem.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 8 =