Shiten shtepite luxose ne Vushtrri

Publikuar: Maj 12, 2010 7:42 pm | Nga: Ridvan Pushkolli | Çmimi: 69000 | Lagjja: Lagjja e re Nr.2 | Tel.: 044 700 308

Shiten shtepite luxose ne Vushtrri Shiten shtepite luxose ne Vushtrri

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Filloj shitja e 24 shtepive luxose ne rrugen Azem Galica ne Vushtrri,
shtepite jane me stil dhe dizajn Gjerman per ma shume vizitone faqen tone www.shtepija.net

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39