Shiten shtepite luxose ne Vushtrri

Emri Kontaktues: Ridvan Pushkolli | Çmimi: 69000€ | Qyteti: Vushtrri | Lagjja: Lagjja e re Nr.2 | Telefoni: 044 700 308 | Data e Publikimit: 12.05.2010

Shiten shtepite luxose ne Vushtrri Shiten shtepite luxose ne Vushtrri

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Filloj shitja e 24 shtepive luxose ne rrugen Azem Galica ne Vushtrri,
shtepite jane me stil dhe dizajn Gjerman per ma shume vizitone faqen tone www.shtepija.net

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 1 =