Shiten shtepite ne lagjen e re Nr.2 ne Vushtrri

Publikuar: Shtator 12, 2010 11:43 am | Nga: Ridvani | Çmimi: 69000 | Lagjja: Lagjja e re Nr.2 | Tel.: 044 700 308

Shiten shtepite ne lagjen e re Nr.2 ne Vushtrri

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shtepite jane me stil dhe dizajn Gjerman te ndertuara me standarte te larta, dhe jane te komletuara brenda dhe jasht ,per ma shume na vizitoni ne www.shtepija.net

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39