SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW

Publikuar: Prill 27, 2016 8:46 am | Nga: AFERDITA | Tel.: 044 312 651 ose viber +37744312651

SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW SHITEN ; TELEVIZOR ,KARRIKA ,KOMODIN E VOGEL , TERMO 2.5 KW

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shiten keto sende: Televizor i pershtatshem per dhomen e gjumit ,dhome te femijve apo per ndonji lokal .çmimi 30 euro, Karrikat jane shume pakë te perdorura dhe jane rezistente ndaj kushteve atmosferike ,nuk bejne korezion. çmimi i karrikes eshte 15 euro, Komodina eshte ebukur e perdorur vetem nji vit dhe çmimi i saje eshte 30 euro, Termoja eshte prodhim slloven punon shkelqyeshem i ka te gjitha pjeset elektrike te reja dhe jane te prodhimit jugosllav. çmimi i termos eshte i fundit 80 euro.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39