Shiten teshat e SKIJIMIT

Publikuar: Janar 29, 2016 10:05 pm | Nga: hana | Çmimi: 60 | Tel.: 044691910

Shiten teshat e SKIJIMIT Shiten teshat e SKIJIMIT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten teshat e skijimit, per femra numri XL ( pantollat dhe jakna ) ,firma ” COLUMBIA ” jane pak te perdorura por SHUME te ruajtura .. Cmimi komplet eshte 60 euro. Numri kontaktues eshte 044691910 mund te na shkruani edhe ne Whatsapp.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39