Shitet 6 dylym vresht (Lushnje/Shqiperi)

Publikuar: Qershor 30, 2014 9:03 pm | Nga: Ermir

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet 6 dylym vresht ne Kashtbardh (Lushnje/Shqiperi). Vreshti eshte prane kanalit kullues tek ura e fshatit kur vjen nga Fier-Shegani.
Vreshti eshte me rrush te bardh dhe te zi.
Cmimi: 15.000 euro/dylym (i diskutueshem varet sa dylym do merren)

Parcela prodhon rreth 1500-2000 litra vere te kuqe dhe 150-200 litra raki.

Toka eshte me letra ne perdorim. Mund te kthehet ne pronesi pas azhornimit.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39