shitet aborri

Publikuar: Qershor 18, 2014 11:15 pm | Nga: d.r | Tel.: 044130500

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shes aborrin ne Ferizaj ne rrugen Fatmir Kerqeli. Aborri i plotson te gjitha kriteriet per vendbanim, ka siperfaqen prej 4 ari, posedon kanalizim rrum elektrike ujsjells dhe kabllovik. Aborri eshte me dokumenta te rregullta dhe ne emer te pronarit. Qmimi sipas marrveshjes. Per me shum informata mundeni te kontaktoni ne keta numra te telefonit: ne Ferizaj 044130500 ose ne Gjermani ne kete numer: 01734155666

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39