SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM

Publikuar: Nëntor 11, 2015 7:56 pm | Nga: Besnik | Çmimi: 40000 | Tel.: 0673546917

SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET ANIJE PESHKIMI 17,35 METRA DHE GJERESI 5,75 ME MOTOR MAN 360 KUAJ FUQI ME TE GJITHA LETRAT LICENCE LEJE LUNDRIMI TE GJITHA TE PAGUARA ANIJA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NE KETE MOMENT PUNON ME MREZHA SHITET ME TE GJITHA MATRIALET QE KA SIPER KA STUKTURE QE MUND TA BESH DHE PER SARDELE OSE TRATA KOC KA VINVC IDRAULIK ME DY TAMBURO DH NJE POVER PER RRJETA ME TRE TAMBURO O673546917 0692869237 HIMARA,ALBANIA

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39