Shitet Banes80m2 Kati i Parë+Lokali23m2+Garazha

Publikuar: Korrik 5, 2016 11:49 am | Nga: Selim Shabani | Çmimi: 77000 | Tel.: 044 – 694 -141

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Banesa 80m2 kati i parë i mobiluar + lokali 23m2+ Garazha. Mu para hyrjes kryesore të banesës përballe Mega Marketit Mentori.Në periferi të qendres në Ferizaj.
E tërë Banesa + Lokali + Garazha e kanë te kompletuar dokuemtacionin, dhe nuk është në ndonje hipotek të bankës, e tërë prona është pronë shqiptari ka numrin kadastral, banesa është e ndërtuar në baza dhe parime te komunes dhe ka leje ndërtimi, dhe është shum e qetë.
Ju Mirëpresim, qmimi është i arsyeshem,
Selim Shabani
044 – 694 -141

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39