Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan

Publikuar: Dhjetor 14, 2016 12:41 pm | Tel.: +37744 125 867

Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan Shitet banesa 104.73m2 në qendër të qytetit-Gjilan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa 104.73m2 në qendër të Gjilanit, \\\”Rruga Preshevë\\\”(ish Bojanin), mbrapa fabrikës së çelikut.
Banesa posedon: Qëndrim ditor, Kuzhina dhe tryezaria, 2 Dhoma gjumi, Ballkon, Banjo dhe Koridor.
Për më shumë info, ju lutem na kontaktoni në numrin e tel. 044125867. Ju faleminderit!

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39