Shitet Banesa 120 metra katror

Publikuar: Maj 16, 2017 9:47 pm | Nga: Fadil | Tel.: 00491724426697

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Banesa ne Euromed , Banesa ka 120 metra katror, 4 dhoma ,banjo.shpajz,ballkon ,ashensor ,ndertim i ri
banesa ka ashensor si dhe esht e drejtuar nga juglindja me pamje shum te bukur ,nuk ka asnje ndertes perball keshtu qe ka pamje te lir ,Banesa nuk esht e mobiluar .Qmimi 70,000 €

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39