SHitet Banesa

Emri Kontaktues: vehbi Pllana | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: 044247862 | Data e Publikimit: 16.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa Ndodhet ne fushe Kosove, i ka 3 Dhoma, Banjon dhe Sallonin me kuzhinen shum te madh eshte ne katin e 4 te banimit e gatshme per banim, eshte e re nuk ka banuar askush me heret.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 3 =