Shitet banesa 3 dhomshe ne Bregun e Diellit

Publikuar: Korrik 5, 2014 3:54 pm | Nga: Murtez | Çmimi: 75000 | Tel.: 044283600

Shitet banesa 3 dhomshe ne Bregun e Diellit Shitet banesa 3 dhomshe ne Bregun e Diellit Shitet banesa 3 dhomshe ne Bregun e Diellit Shitet banesa 3 dhomshe ne Bregun e Diellit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjindet ne rr.Rrahim Beqiri ne Bregun e diellit , stacioni i fundit i autobusit nr 4 te banesat e bardha . Ka 3 dhoma . 2 dhoma te fjetjes , salloni me kuzhine , banjo dhe ballkon . Gjindet ne katin e 5t . Ndertesa posedon lift , podrum dhe garazh . Eshte ne ambient te pershtatshem me markete post barnatore parking park etj . Dokumentacioni eshte gjithcka ne rregull , Cmimi 75.000E , i negociushem . Gjithashtu ne cmim perfshihet edhe kuzhina falas . Per me shume na kontaktoni ne numrin 044 283 600

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39