Shitet banesa

Publikuar: Nëntor 20, 2016 11:17 am | Nga: Valon | Çmimi: 45000 | Tel.: +38649549661

Shitet banesa Shitet banesa Shitet banesa Shitet banesa

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banesën në lagjen Bregu i Diellit 2, te banesat e bardha, banesa gjindet në katin përdhese dhe ka ktë renditje: “1 dhomë të fjetjes, sallon+kuzhin bashkë, banjo, koridor, terasa nga lindja e diellit. Banesa është 44.5 m^2, Banesa është renovuar komplet këtë vitë.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39