Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed

Publikuar: Prill 19, 2017 8:34 pm | Nga: Fadil | Çmimi: 70000 | Tel.: 00491724426697

Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed Shitet Banesa ne Ndertesen e Spitalit Euromed

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Banesa ne Spitalin e Euromedit ne Fush Kosov
Banesa ka 120 Metra katror , 4 dhoma , 3 fjetjes nje sallon me kuzhin , shpajz ,ashensor si dhe ballkon , krejt banesa esht ne drejtim te verilindjes dhe Shum qetsi ,asnje banesa APO ndertim nuk gjindet perball

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39