Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri

Publikuar: Korrik 2, 2016 4:25 pm | Nga: Saud | Çmimi: 44500 | Tel.: 044221879

Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri Shitet banesa 57 metra katrore ne kalabri

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa ne kalabri ,rr.rexhep krasniqi, EXDC, kati 6, 24A, mbi Ambient Pizza. Me sip.57metra katrore , dy dhoma nje kuzhine e madhe, koridori edhe banjo. Dera e hyrjes e blinduar. Me ashensore qe punon 24 ore. Rryme 24 ore dhe uje. Pamje nga rrethi i ri dhe qendra e qytetit dhe i gjith qyteti shifet ne pellembe . Qmimi i diskutueshem.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39