SHITET BANESA 63 M KATRORE NE FERIZAJ

Publikuar: Prill 1, 2010 3:56 pm | Nga: Nexhat | Çmimi: 31.000 | Tel.: 37744205539

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET BANESA 63 METRA KATRORE NE FERIZAJ NE RRUGEN E MIN DURAKU KATI I TRETE KA KLIMATIZIM NXEMJE QENDRORE PERSONALE ,KA KUZHINEN SALLONIN NJE DHOME FJETJE TERASE SHPAJZ ETJ BANESA ESHTE SHUME E PERSHTATSHME BINDENI DHE VETE ,KA UJE 24 ORE TE GARANTUAR ME REZERVOARE PREJ 3.000 LITRAVE ETJ

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39