Shitet banesa 64m², kati III ne laxhen

Publikuar: Shtator 17, 2010 9:58 pm | Nga: jeton | Tel.: 045 771 828

Shitet banesa 64m², kati III ne laxhen

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa 64m², kati III ne laxhen “Apollonia” nga ana e majte e rruges Prishtine-Fushekosove.
Banesa eshte e gatshme per banim pasi qe shitet komplet me mobile te cilat perfshihen ne qmim.
Banesa e ka te rregulluar sistemin e ujit dhe te rrymes 24 ore pa nderprerje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39