SHITET BANESA 67m2 NE NDERTESEN E ONTEXI MOND-KATI 1

Publikuar: Shtator 30, 2015 2:03 pm | Nga: zika | Çmimi: 83000 | Tel.: 00447989307461

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa prej 67m2 perbehet prej nje dhome gjumi, salloni me kuzhine te integruar, banjo, ballkon. Kjo banese gjendet ne ndertesen e njohur te Ontexi Mond ne Koder te Diellit (Afer Qendres Tregtare). Mobilet moderne nga Italia perfshihen ne qmim (jepen falas).
Ndertesa ku gjendet banmesa posedon sigurim dhe kamera 24 ore ne dite dhe mirembajtja eshte e shkelqyeshme.
Banesa eshte e regjistruar ne kadaster dhe mund te hipotekohet pa problem.
Fotot e baneses dergohen sipas porosise.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39