Shitet banesa ekskluzive!

Publikuar: Shkurt 17, 2010 12:45 am | Nga: deos | Tel.: o44/o49/ 18 44 66

Shitet banesa ekskluzive! Shitet banesa ekskluzive! Shitet banesa ekskluzive! Shitet banesa ekskluzive!

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa e re me siperfaqe netto 70 metra katrore, e cila eshte ne katin e tretë nga perdhesa dhe posedon ngrohje qendrore individuale, kabllore, internet, telefon etj. Banesa shiqon ne Lindje dhe Perendim, dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallonin se bashku me kuzhine, dy terasa, koridori dhe banjo. Objekti posedon parking te mjaftueshem, ashensore etj., dhe gjindet afer shkolles fillore Gjergj Fishta ne Prishtine. Banesa eshte e rregulluar dhe e mobiluar bukur. Cmimi 70.000 komplet e mobiluar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39