shitet banesa ndertim extra-ekskluziv

Publikuar: Maj 16, 2014 5:40 pm | Nga: SHEMI | Çmimi: 730 | Lagjja: Mati 1 rruga b | Tel.: 045472008

shitet banesa ndertim extra-ekskluziv

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

filloi shitja e banesave ne lagjen mati1 ne bregun e diellit afer rruges,,B,,nje nder ndertimet me te sigurta ne vend me LEJE NDERTUESE dhe me te gjitha lejet perkatese si urbanistike.planin rregullues,lejen nga KEK-ujesjellesi,telefonia fikse dhe kabllore.vlen te permenden se eshte nje nder ndertimet me te gjitha materjalet extra duke filluar nga pllaka ndermjet kateve me tulla termike-antiakustike dritaret extra te firmes GEALAN.8.5 cm me 3 goma,ndarjet ne mes te mureve me stirpor 3 cm,fasada e jashtme 8cm ,etj etj te gjitha materjalet jan me standarde te BE —CEN.ne shitje jan keto banesa 60 m2 dhe 65.44 m2 shiten direkt nga pronari dhe ne rast te blerjes kontrata behet menjeher tek noteri ne shitje jan keto banesa: 90m2 kati (1) dhome dite me kuzhin,2dhoma te fjetjes,shpajz,banjo.ballkon qmimi (800 euro m2)..65.44m2. Kati (3) posedon dhome te dites me kuzhine,dhome te fjetjes te madhe extra ,banjo,ballkon. 60.10m2 kati (4) posedon dhome dite me kuzhine,dhome te fjetjes,banjo,ballkon extr( pamje kah rruga B)si dhe 56.70m2 kati (4) me dhome dite dhe kuzhine,dhome te fjetjes,banjo,ballkon,banesa 60.10m2 dhe 56.70m2 mund te bashkohen dhe do te posedoj: 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,2 banjo,2 ballkona total 116.80m2 (banes extra me 2 pamje kah rruga B)tel 045-472-008…SHEMI per banesen 60 m2 pranoj edhe vetur viber +37745472008

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39